خبرهای ویژه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۰

 کد خبر: 3776

نتانیاهو: از کشورهای اروپایی می‌خواهم به حمایت مالی خود از ایران پایان دهند

به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مراسمی که سفارت آمریکا روز سه شنبه در قدس اشغالی برگزار کرد گفت: من به سران کشورهای اروپایی می گویم حمایت مالی از رژیم ایران را که حامی مالی تروریسم است متوقف کنید. این خواسته رئیس دونالد ترامپ نیز هست، اما او […]

نتانیاهو: از کشورهای اروپایی می‌خواهم به حمایت مالی خود از ایران پایان دهند

به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مراسمی که سفارت آمریکا روز سه شنبه در قدس اشغالی برگزار کرد گفت: من به سران کشورهای اروپایی می گویم حمایت مالی از رژیم ایران را که حامی مالی تروریسم است متوقف کنید. این خواسته رئیس دونالد ترامپ نیز هست، اما او از محدوده سخن فراتر رفت و از توافقنامه هسته ای با ایران خارج شد و ما از استقلال و قدرتمندی آمریکا و ائتلاف آمریکا با اسرائیل استقبال می کنیم و خوشحال هستیم.

 

من به عنوان نخست وزیر اسرائیل با اطمینان می توانم به شما بگویم دوستی هیچ از یک کشورهای جهان با یکدیگر مانند دوستی آمریکا و اسرائیل نیست و آمریکا هیچ دوستی بهتر از اسرائیل ندارد. باید پرسید چه چیزی باعث شده است همچین دوستی مستحکمی صورت گیرد؟ پاسخ این است که ما ارزش های مشترک داریم که عبارت است از آزادی و دموکراسی.!


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اخبار سیاسی
ارسال دیدگاه